Jsme partnerem BCG® 

V čem je systém BCG unikátní?

Produkty  na Utěsnění BCG fungují již od roku 1979 na bázi rozpuštěných minerálních krystalů. Dokáží trvale utěsnit poškozené místo bez nutnosti bourání, bez omezení provozu ( topení). Je atestován na zdravotní nezávadnost pro použití v rozvodech pitné a teplé užitkové vody. Utěsňuje prasklé kotle, všechny druhy potrubí a instalací, řeší úniky do 4000 l/den, s teplotní odolností 1200 °C. Za 39 let úspěšně provedeno více než 3,5 mil. aplikací v ČR, SR a po celé Evropě.

Utěsnění, čištění a ochrana

Těsnící kapalina BCG dokáže utěsnit bez složitého hledání místa úniku vody či plynu, bez bourání a následných rekonstrukcí. BCG inhibitor chrání proti korozi uzavřené systémy, BCG systémové kapaliny čistí od kalových a vápenatých usazenin rozvody topení i vodovody a tepelné výměníky. Kapaliny BCG jsou vyráběny i pro čištění a zatěsnění solárních systémů.   

Únik plynu

Přetěsňování rozvodů plynu ze šroubovaných rozvodů jednoduše, bez bourání a následné rekonstrukce – pouhým naplněním kapalinou BCG GAS 2000. Jediná certifikovaná kapalina pro plynovody. Záruka na těsnost rozvodů plynu je 25 let.

Čistící produkty

Prostředky řady BCG R a HR jsou určeny pro čištění topení a chladících systémů a rozvodů vody od usazeni oxidů hydrátů kovů a vápenných usazenin. Použití této čistící kapaliny se Vám vyplatí, dosáhnete s ní totiž úspory 10-30% na vytápění! Lze je použít pro všechny materiály běžné v topenářství, jako jsou ocel, hliník a plasty. Produkt BCG SOR zase složí k vyčištění a tím zvýšení efektivity solárních systémů.

cropped-BCG_logo